Top 100 Trenerów Personalnych w Polsce

 

banner_mk_3

Kochani,

miło jest mi Was poinformować, że znalazłem się w zaszczytnej grupie Top 100 Trenerów Personalnych w Polsce . To dla mnie fantastyczne wyróżnienie, które dodaje skrzydeł i co ważne utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robię na co dzień – czyli treningi z moimi siłaczami – jest warte każdej kropli potu. Dla Was efektem jest idealna sylwetka – dla mnie – Wasze zadowolenie z osiągniętego celu. Daje mi to siłę każdego dnia, by dzielić się z Wami moim doświadczeniem i wiedzą.

Sport to codzienna walka. Każdy to wie, kto choć raz spróbował w swoim życiu uprawiać jakąś dyscyplinę sportową. Nie ważne jaka by ona nie była. Klucz do sukcesu to rozumne podejście do tego CO się robi, aby wiedzieć JAK to się robi.

Stąd tak ważny dla mnie jest rozwój. Pasjonuje mnie ludzkie ciało, anatomia – to w jaki sposób można budować kobiecą czy też męską sylwetkę. Plastyka naszego ciała jest niewyobrażalna. Czytając wiele publikacji dostępnych na rynku i poświęconych treningom moją uwagę przyciąga fakt, iż jest to dziedzina nieskończona. Każdy mięsień w Waszym ciele to potencjał, który ja chcę mądrze wykorzystać.

Dziękuje ekipie z portalu www.kulturysta.com za możliwość pojawiania się w tak zacnej grupie, jakby nie patrzeć konkurencji:)

Jeśli ktoś z Was miałby ochotę podzielić się swoją opinią, by zachęcić pozostałych do treningów ze mną zapraszam na stronę TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *